Targi Ślubne w Rzeszów Plaza

W dniach od 16-17 lutego 2013 roku odbędą się Targi Ślubne w CH Plaza Rzeszów. Podczas wydarzenia zaprezentują się najlepsze firmy z tego regionu w formie pokazów, porad i degustacji. Każdy partner wydarzenia przygotowuje na tę okazję specjalny program, dzięki któremu będzie można poznać branżę ślubną od podszewki. Na odwiedzających czeka także mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami, które przydadzą się każdej przyszłej Parze Młodej! Podczas wydarzenia będzie można wygrać m.in. karnety na naukę tańca, bony w wysokości 500 zł na suknie ślubne, biżuterię czy elegancką bieliznę. Wśród nagród znajdzie się również weekend dla dwojga w luksusowym pensjonacie z atrakcyjnym pakietem SPA. Podczas wydarzenia w wybranych sklepach obowiązywać będą specjalne promocje cenowe.
Targi Ślubne w CH Plaza Rzeszów oddziaływać będą na wszystkie zmysły. Goście będą mogli porozmawiać z profesjonalną konsultantką ślubną z firmy Inspirelle czy wykonać bezpłatny portret w specjalnym atelier fotograficznym u Marcina Pietraszko. To okazja do zobaczenia pokazu florystycznego firmy Irys czy barmańskiego flair show w wykonaniu uznanych Flair of Masters. Nie zabraknie także propozycji na wieczór panieński, który można zorganizować w formie krótkiego kursu tańca brzucha czy sexy dance. Targi ślubne to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w modzie ślubnej. Podczas targów zobaczymy pokazy stylizacji ślubnych, które specjalnie na tę okazję przygotują stylistki ze Szkoły Stylizacji i Wizażu Art. Color Models. Przyszłe Panny Młode będą mogły zobaczyć pokaz sukni ślubnych z najnowszej kolekcji firmy IGAR. Ponadto zaprezentujemy również propozycje stylizacji dla Pana Młodego oraz gości weselnych. Uczestnicy wydarzenia obejrzą również pokaz damskiej i męskiej bielizny. 

Targi Ślubne Rzeszów Plaza

Targi Ślubne Rzeszów Plaza 16-17.02.2013

SOBOTA 16.02.2013
GŁÓWNY PROGRAM
12.30 Kreacje dla Gości Weselnych – prezentacja stylizacji i makijaży przygotowanych przez Szkołę Wizażu i Stylizacji ART COLOR MODELS. Odsłona pierwsza.
13.00 Kreacje dla Gości Weselnych – prezentacja stylizacji i makijaży przygotowanych przez Szkołę Wizażu i Stylizacji ART COLOR MODELS. Odsłona druga.
13.30 Idealny makijaż dla Panny Młodej – pokaz firmy BODY CONCEPT
14.30 Stylizacje dla Pary Młodej 

Pokaz sukni ślubnych firmy IGAR połączony z prezentacją fryzur przygotowanych przez Salon Fryzjerski SOHO

Pokaz stylizacji dla Pana Młodego przygotowany przez Szkołę Wizażu i Stylizacji ART COLOR MODELS 
15.30 Jak wybrać odpowiedni bukiet ślubny? Prezentacja i porady Studia Florystycznego IRYS
16.30 Prezentacja bielizny męskiej i damskiej firmy ESOTIQ & HENDERSON
17.00 Prezentacja bielizny damskiej firmy TRIUMPH

NIEDZIELA 17.02.2013
GŁÓWNY PROGRAM
12.30 Pokaz Sexy Dance - Studio Tańca MDance
13.00 Konsultant ślubny – potrzebny czy nie? – Rozmowa z ekspertką firmy INSPIRELLE
13.30 Pokaz Tańca Brzucha - Studio Tańca MDance
14.00 Wesele marzeń – trendy ślubno-weselny na 2013 - Rozmowa z ekspertką firmy INSPIRELLE
15.00 Pokaz barmański w stylu Flair – team FLAIR OF MASTERS

PONADTO podczas obu dni:
Konkursy z nagrodami 
Atelier fotograficzne Marcina Pietraszka
Atrakcje na stoiskach Partnerów: degustacje, porady, konsultacje.
Specjalne promocyjne ceny