Garnitury ślubne NewMen

Ślubna moda męska w najlepszym wydaniu

 

 

New Men to polska marka, która od 27 lat z powodzeniem produkuje i dystrybuuje garnitury na każdą okazję. Zdecydowaliśmy się wprowadzić kolekcję garniturów ślubnych New Men do oferty naszych salonów sukien ślubnych, ze względu na bogactwo modeli i niezwykłą oryginalność. Tutaj swój idealny strój znajdą mężczyźni, którzy lubią się wyróżniać i na dzień ślubu poszukują czegoś naprawdę wyjątkowego.

New Men oprócz klasycznych garniturów oferuje szykowne fraki i angielskie surduty. To bardzo efektowne stroje, które są idealne na ceremonię zaślubin – wyróżnią Pana młodego wśród gości i jeszcze bardziej zaznaczą jego ważną rolę w tym wydarzeniu.

Trzeba jednak pamiętać o ważnej zasadzie, czyli porze noszenia tych unikalnych strojów. Frak to strój wieczorowy, dlatego najlepiej zakładać go po godzinie 18. Surdut natomiast jest strojem dziennym i noszenie go po zmroku jest nieeleganckie.

Jeśli jednak wolicie klasykę, firma New Men nie pozwoli Wam się nudzić – niektóre modele tradycyjnych garniturów ślubnych zostały wzbogacone o piękne szalowe kołnierze, wykwintne żakardowe pasy czy marynarki ze stójkami lub ozdobnymi zapięciami. Moda ślubna dla mężczyzn jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna!

 

 

Mały poradnik o tym jak dobrze nosić garnitur

 

 

  • Marynarka powinna być zapięta kiedy się stoi, rozpięta przy siadaniu. Wyjątek stanowi marynarka dwurzędowa, która powinna być zapięta przez cały czas.
  • W przypadku dwóch lub trzech guzików w marynarce ostatni zawsze powinien być rozpięty. Pełni on tylko rolę dekoracyjną, a jego zapięcie spowoduje nieestetyczne marszczenie się materiału.
  • Kieszenie marynarki – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne – powinny pozostać puste. Można w nich schować ewentualnie drobnostki jak wizytówka czy chusteczka.
  • Do butonierki kwiaty (żywe) się wkłada, nigdy nie przyczepia.

W salonach Igar dostępne są także garnitury ślubne marki Wilvorst.