Nasze suknie i dodatki ślubne w innych salonach

Współpraca z Igar

 

 

W ciągu naszej długoletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi salonami sukien ślubnych w całej Polsce. Suknie i dodatki ślubne Igar dostępne są teraz w aż 42 lokalizacjach, między innymi w Poznaniu, Częstochowie i Jeleniej Górze.

Ale nie tylko! Możemy zaprosić wszystkie Panny Młode mieszkające za granicą do salonów sprzedaży w Kanadzie, Niemczech, Francji i Słowacji gdzie znajdziecie poszczególne modele naszych polskich, pięknych sukien ślubnych.

 

 

 

Wszystkie adresy i strony internetowe salonów współpracujących znajdują się na poniższej liście. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

 

Adres Salon Strona internetowa
Aleksandrów Kujawski, ul. Stachury 3 Salon Ślubny LAURA www.suknie-slubne.dl.pl
Będzin, ul. Hugona Kołłątaja 30 Salon Sukien Ślubnych WIKTORIA www.sukniewiktoria.pl
Bielsko-Biała, ul. 3-go Maja 7 Atelier Ślubne Ewa Śliwa divina.com.pl
Brodnica, Moczadła 62 Centrum Wizerunku JOANNA www.joannasuknie.pl
Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 6 ADEL MODA www.adelmoda.pl
Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego 2 Salon Ślubny AMBER www.salonamber.pl
Częstochowa, ul. Wieluńska 25 Salon Mona Lisa http://monalisa-salon.pl/
Dąbrowa Górnicza, ul. Sobieskiego 17 Salon Ślubny JOANNA II www.salonslubnyjoanna.pl
Garwolin, ul. Kościuszki 49 Salon Ślubny PARISEL www.parisel.pl
Gdańsk, ul. Obrońców wybrzeża 9 Salon Ślubny LIVIA www.livia-suknie.pl
Gdańsk, Grobla III 17/18 Salon Ślubny MEMOLIA www.memolia-suknie.pl
Gorlice, ul. Mickiewicza 8 Salon Mody Ślubnej i Wizytowej NEFELI www.suknieslubnegorlice.pl
Gorzów Wielkopolski, ul. Mickiewicza 17            Galeria Sukien Ślubnych OPERA www.suknieopera.pl
Jelenia Góra, ul. Różyckiego 4 Galeria Mody Ślubnej GEBI www.gebi.pl
Kartuzy, ul. Gdańska 4 Salon Ślubny FELIS www.salonfelis.com.pl
Kłodzko, ul. Łukasińskiego 15 Salon Sukien Ślubnych ANET www.salonsukienanet.pl
Kalisz, ul. Częstochowska 154 Salon Sukien Ślubnych "AGAT" www.agatsuknie.pl
Kielce, ul. Warszawska 156 Salon Sukień Ślubnych KIARA sukniekiara.pl
Konin, u. Staszica 2 VIKTORIA Galeria Mody Ślubnej www.galeria-viktoria.pl
Kraków, os. Urocze 12 Salon Ślubny ADRIA www.modaslubna.krakow.pl
Lublin, ul. Fabryczna 3A Salon Sukien Ślubnych KETRIN  
Lublin, ul. Narutowicza 49 Salon Ślubny Passion http://www.salonpassion.pl/
Łódź, ul. Jaracza 4 Salon Ślubny NAJNA www.najna.pl
Łuków, ul. Piłsudskiego 1 Salon Ślubny PARISEL www.parisel.pl
Mielec, ul. 3-go Maja 2 Salon Ślubny GRACJA  
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 160 Salon Sukien Ślubnych GRACJA www.salonslubnygracja.pl
Nadarzyn, ul. Katowicka 51/156 Moda Zielińscy  www.modazielinscy.pl
Nysa, ul. Drzymały 1 Dom Mody www.dommody.nysa.pl
Olsztyn, ul. Kościuszki 84D Butik LaLila http://lalila.pl/
Płock, ul. Różyckiego 4 Salon Ślubny GEBI  
Poznań, ul. Głogowska 18 Suknie Ślubne MARIEES www.mariees.pl
Szczecin, ul. Krzywoustego 2/2 Salon Sukien Ślubnych JULIA  
Siedlce, ul. Esperanto 2 Salon Sukien Ślubnych SOPHIE www.sophie-suknie.pl
Starachowice, ul. Kalinowa 15 Salon Mody Ślubnej FANTAZJA  
Starogard Gdański, ul. Armii Krajowej 4 Salon Ślubny BIANKA  salonslubnybianka.pl
Staszów, ul. Kościelna 2 Salon Ślubny ADEL MODA  adelmoda.pl
Toruń, ul.Żółkiewskiego 10 Salon Ślubny Laura www.salon-laura.pl
Warszawa, ul. Łopuszańska 22 lok. F-15 Atelier Ślubne i Wizytowe MODO  
Włocławek, Pl. Wolności 20 Salon Ślubny LAURA www.suknie-slubne.dl.pl
Zgorzelec, ul. Traugutta 1 Centrum Ślubne AGDAR www.centrumslubneagdar.pl
     
     
Bailando Boutique Kanada https://bailandoboutique.com
Barockoco Niemcy, Leipzig, Klostergasse 5  www.barockoco.de
Kleiderfreunden Niemcy  www.kleiderfreuden.de
CM WEDDING Niemcy, Berlin  
Hut- und Brautmoden Börner Niemcy http://brautmoden-boerner.de/
Lydus Zemanowa Słowacja  
SUBLIME Francja, Herblay  sublime-france.com
Ella Deck Niemcy, Hamburg http://www.elladeck.de/
Amend White&Night Niemcy, Groß-Zimmern http://www.amend-white-and-night.de/
Marie Amour Niemcy, Wuppertal http://marie-amour.de/
Brautsalon Gleisdorf Austria, Gleisdorf http://www.brautsalon-gleisdorf.at/
Dream Lounge Brautgalerie Niemcy, Hagen http://dream-lounge-brautgalerie.de/