Nasze suknie i dodatki ślubne w innych salonach

Współpraca z Igar

 

 

W ciągu naszej długoletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi salonami sukien ślubnych w całej Polsce. Suknie i dodatki ślubne Igar dostępne są teraz w aż 42 lokalizacjach, między innymi w Poznaniu, Częstochowie i Jeleniej Górze.

Ale nie tylko! Możemy zaprosić wszystkie Panny Młode mieszkające za granicą do salonów sprzedaży w Kanadzie, Niemczech, Francji i Słowacji gdzie znajdziecie poszczególne modele naszych polskich, pięknych sukien ślubnych.

 

Wszystkie adresy i strony internetowe salonów współpracujących znajdują się na poniższej liście. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

  

Adres Salon Strona internetowa
Aleksandrów Kujawski, ul. Stachury 3 Salon Ślubny LAURA salon-laura.pl
Będzin, ul. Hugona Kołłątaja 30 Salon Sukien Ślubnych WIKTORIA www.sukniewiktoria.pl
Bielsko-Biała, ul. 3-go Maja 7 Centrum Mody Ślubnej divina.com.pl
Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 40 Salon Ślubny Kami kami.bielsko.pl
Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 6 ADEL MODA www.adelmoda.pl
Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 23 Salon Ślubny AMBER www.salonamber.pl
Częstochowa, ul. Wieluńska 25 Salon Mona Lisa http://monalisa-salon.pl/
Garwolin, ul. Kościuszki 49 Salon Ślubny PARISEL www.parisel.pl
Gdańsk, ul. Obrońców wybrzeża 9 Salon Ślubny LIVIA www.livia-suknie.pl
Gdańsk, Grobla III 17/18/3 Salon Ślubny MEMOLIA www.memolia-suknie.pl
Gorlice, ul. Mickiewicza 8 Salon Mody Ślubnej i Wizytowej NEFELI www.suknieslubnegorlice.pl
Gorzów Wielkopolski, ul. Mickiewicza 17            Galeria Sukien Ślubnych OPERA www.suknieopera.pl
Jelenia Góra, ul. Różyckiego 4 Galeria Mody Ślubnej GEBI www.gebi.pl
Kalisz, ul. Częstochowska 154 Salon Sukien Ślubnych "AGAT" www.agatsuknie.pl
Kielce, ul. Paderewskiego 48 Salon Ślubny Contessa saloncontessa.pl
Kłodzko, ul. Łukasińskiego 15 Salon Sukien Ślubnych Anet www.salonanet.com
Konin, u. Staszica 2 VIKTORIA Galeria Mody Ślubnej www.galeria-viktoria.pl
Kraków, ul. Św. Filipa Caroline Moda Ślubna suknieslubne.pl/pl/salony/5
Lublin, ul. Narutowicza 49 Salon Ślubny Passion www.salonpassion.pl
Łódź, ul. Jaracza 4 Salon Ślubny NAJNA www.najna.pl
Łuków, ul. Piłsudskiego 1 Salon Ślubny PARISEL www.parisel.pl
Mielec, ul. 3-go Maja 2 Salon Ślubny ADEL adelmoda.pl
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 160 Salon Sukien Ślubnych GRACJA www.salonslubnygracja.pl
Nadarzyn, ul. Katowicka 51/156 Moda Zielińscy  www.modazielinscy.pl
Nowa Sól, ul. Wojska Polskiego 27 Studio Mody Ślubnej Magdalena studiomagdalena.pl
Nysa, ul. Drzymały 1 Dom Mody www.dommody.nysa.pl
Olsztyn, ul. Kościuszki 84D Butik LaLila http://lalila.pl/
Pniewy, Rynek 1 Salon Mody Ślubnej Ki  
Poznań, ul. Głogowska 18 Suknie Ślubne MARIEES www.mariees.pl
Siedlce, ul. Piłsudskiego 82 Salon Ślubny Parisel www.parisel.pl
Starogard Gdański, ul. Armii Krajowej 4 Bianka www.salonslubnybianka.pl
Staszów, ul. Krakowska 42 Salon Ślubny ADEL adelmoda.pl
Szczecin, ul. Ku Słońcu 25A Vivien Salon Mody Ślubnej www.suknieslubne.szczecin.pl
Toruń, ul. Św. Józefa 14 Salon Ślubny Laura www.salon-laura.pl
Warszawa, ul. Łopuszańska 22 lok. F-15 Atelier Ślubne i Wizytowe MODO  
Włocławek, Pl. Wolności 20 Salon Ślubny LAURA salon-laura.pl
Zgorzelec, ul. Traugutta 1 Centrum Ślubne AGDAR www.centrumslubneagdar.pl
     
     
Bailando Boutique Kanada https://bailandoboutique.com
Barockoco Niemcy, Leipzig, Klostergasse 5  www.barockoco.de
Kleiderfreunden Niemcy  www.kleiderfreuden.de
CM WEDDING Niemcy, Berlin  
Hut- und Brautmoden Börner Niemcy http://brautmoden-boerner.de/
Lydus Zemanowa Słowacja  
SUBLIME Francja, Herblay  sublime-france.com
Ella Deck Niemcy, Hamburg http://www.elladeck.de/
Amend White&Night Niemcy, Groß-Zimmern http://www.amend-white-and-night.de/
Marie Amour Niemcy, Wuppertal http://marie-amour.de/
Brautsalon Gleisdorf Austria, Gleisdorf http://www.brautsalon-gleisdorf.at/
Dream Lounge Brautgalerie Niemcy, Hagen http://dream-lounge-brautgalerie.de/