Salon sukien ślubnych z tradycjami

O nas

 

Jesteśmy salonem sukien ślubnych z tradycjami. Działamy nieprzerwanie od 1985 roku – już ponad 30 lat pomagamy przyszłym Pannom Młodym znaleźć wymarzoną suknię.

 

Pierwszy salon został otworzony w Rzeszowie. Tam zaczęła się nasza przygoda. Na początku byliśmy jedynie dystrybutorem oferującym suknie ślubne najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Wszystko zmieniło się w 2005 roku.

 

o nas

 

 

Po 20 latach dynamicznej pracy, nabytego doświadczenia i wiedzy postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz wysokim wymaganiom naszych klientek. Wzięliśmy sprawy  w swoje ręce i otworzyliśmy własną pracownię projektową, zatrudniającą najlepszych fachowców w dziedzinie kreowania mody ślubnej.

 

Nasz cel to satysfakcja klientów, a jest to możliwe poprzez tworzenie sukien eleganckich, ponadczasowych, perfekcyjnie wykończonych i w atrakcyjnych cenach. Każda suknia ślubna naszego projektu to unikalne rękodzieło, dlatego jesteśmy świetną alternatywą dla masowych produkcji pozbawionych finezji i dbałości wykonania.

 

Cały zespół nieustannie idzie do przodu. Ciągle podnosimy kwalifikacje naszej załogi i pracujemy nad projektami niepowtarzalnych sukni wieczorowych i ślubnych, które sprostają wymaganiom nowoczesnych kobiet.

 

Mamy wkład w kreowanie mody ślubnej. Nasze suknie prezentowane są na pokazach, w czasopismach, a także na targach krajowych i zagranicznych gdzie niejednokrotnie zdobywaliśmy nagrody i wyróżnienia.

 

 

Zapraszamy Państwa do naszych salonów oraz salonów współpracujących.

 

o nas 0